bir kızdan hoşlanıyorsunuz ama bir türlü ikinizi bir araya getirecek bir ortam oluşmuyor. sizi tanımasını istiyorsunuz ve tabi sizde onu tanımak.

hafiften aşıksınız(!)… baya aşıksınız.

çekiniyorsunuz da aynı zamanda yanlış birşeyler yapmaktan. yanlış anlaşılmaktan…

bu durumda çözüm ne olabilir. en akıllıca, amaca hizmet edecek çözüm ne olabilir.

yakın zamanda message in a bottle filmini izledim. bir şişeye mektup yazıp denize atmak fikri benimde hoşuma gitmişti ama burda deniz yok. göle atsam ona ulaşma ihtimali nedir ki ?

neyse uzun lafın kısası burdan tüm ahaliden o keskin zekalarını kullanarak akıllı çözümler üretmesini istiyorum.

elbette bende bir tane yazacağım. ama lütfen yok bu çok aptalca yazmayım demeyin yazın… belki sizinki bana en uygun olanıdır.

özellikle bayanlardan kendilerine nasıl yaklaşılmasını istediklerini yazmalarını istiyorum. bu onlardan bişey eksiltmeyecektir. yardım etmelerini rica ederim.

benim fikrim.

onun cep tel. numarasını öğrenmeliyim önce.

daha sonra ona bir hayran mesajı atmalıyım. “ben senin bir hayranınım ve seni tanımak istiyorum, yazışmamız süresince kullandığın kontörler için ben sana kontör yükleme bilgilerini göndereceğim…işte ne biliim, ne tür müzik dinlersin, en son hangi kitabı okudun, ya sinema.. sinemaya gitmeyi sever misin ? balık tutmak.. kiraz yemek .. yeşil elma.. ,.. a ne kadar da birbirimize benziyoruz.. :)) ”

mutlu son

hepinize şimdiden teşekkürler

ama yazın..