Ay şekercim nasılsın? İyiyim canımcım valla nolsun işte. Heeey ben de geldiiim. Ay şekerim sen de hoşgeldin. Dur, dudakları değdirmeden yanak yanağa öpüşelim şöyle gün teyzeleri gibi. Ayol şekerim biz ne kadar güzel anlaşıyoruz di mi. Herşey pozitif böyle. Flower Power limitlerde. Eksik olmayın bir tanelerim. Kıskananlar çatlasın ayol. Canımcım biz neden meseneden konuşmuyoruz ki? Hem daha hızlı olur. Ayol olur mu be. Sonra bizim yazdıklarımızı kim okuyacak mesenede? Böyle iyi powerpuff girls pozitifliğinde anlaştığımızı nasıl anlayacaklar? Nasıl orta yerinden çatlatacaz milleti böyle ÇAT diye? Hem mesenede öyle kuru kuru sohbet mi olur? Kimse ortaya konu felan atmaz. Kalırız öylecene vallahi de billahi de. Ay haklısın güzelim. Hiç düşünmemiştim ben bunu. Biz ne güzel anlaşıyoruz. Hem niye tartışıyorlar ki insanlar? Ne gerek var ki bak biz ne güzel birbiribizi idare ediyoruz. İki günlük dünya ayol. Hiç valla.

Şu ön sayfadaki yazılar da ne banel konular şekerim. Ne o öyle ayol bu yaştan sonra pröfesör olacakmışız sanki. Aman boşver cicim sen geç dalganı yaz ahkamını. Değil mi şekerim. Hatta bir de üstüne gülerim hahhahayttt diye. Valla iyi edersin güzelim. Ay hele birtanesi yok mu, yazıları küfür dolu, yazdığı dolanbaçlı cümlelerden hiçbirşey anlaşılmıyor. Allaan ayısı kuro işte nolcek. Bir de entelim diye geçinmiyor mu böyle ggccccık oluyorum ya. Boşver şekerim. Sen bakma ona. Biz kendi aramızda takılıyoruz hoş beş. Di mi ya. Biz olmasak bu site resmen çekilmez olur şekerim ya. Ayol bir tandahası var böyle örümcek kafalı arapça birşeyler yazıyor. Hiç anlamıyorum onu. Ay ne yani hangi çağda yaşıyoruz ayol? Böyle örümcek kafalı arapçaylan yazı mı yazılırmış.

Şurda aramızda pozitif serpinti misali sohbet etmek varken. Amaaaan şekerim sen onu bırak da naptın nettin. İyiyim işte canım, geldim sonra gidecem. Sen naptın cicim? Kız sen bana darılmadın geçan di mi? Ay yok kız. Benim de uykum var canımcım ekrana zor bakıyorum. Sen yat bari güzelim. Tamam canım. Hadi bay baaay.